Zal ik in mijn eentje op reis gaan of kan ik me beter aansluiten bij een groep?

Dit hangt allemaal af van jouw wensen. Sommige reizigers geven de voorkeur aan alleen reizen, de ander wil juist reizen met een gezelschap. Het mooie is, het kan allemaal!
Onze groepsreizen zijn niet de standaard rondreizen waarbij je in een grote groep het vlaggetje van de gids volgt. Met onze groepsreizen reis je met jonge reizigers - of jong van geest - van over de hele wereld en ga je buiten de gebaande paden om dingen te zien en ervaren die de ""gewone reiziger"" zou missen op reis. Dus, er is eigenlijk niets om je zorgen over te maken. Ook als ervaren reiziger die gewend is om alleen te reizen, is het vaak een win-win situatie om je bij een groep aan te sluiten. Je bespaart geld op vervoer én veiligheid is gewaarborgd.

Wat zijn de voordelen van het reizen in een groep?
Als je reist in een groep hoef je je alleen maar bezig te houden met nieuwe ervaringen opdoen en kun je volop genieten van je reis. Je hoeft je niet druk te maken over de route, vervoer, accommodatie, eten, activiteiten, of je wel of geen backpackers gaat ontmoeten en het op zoeken van informatie over bestemmingen die je niet mag overslaan.
Bovendien krijg je de kans om medebackpackers te ontmoeten van over de hele wereld en heb je een goede kans om nieuwe travel buddies te vinden waarmee je de rest van de reis kan optrekken.

Op al onze groepsreizen heb je ook voldoende tijd voor jezelf zodat je nog steeds de dingen kunt doen die je leuk vindt en niet 24/7 aan de groep vastzit.
Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 11 van 12